x
sadsad x
asdasd
Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Öncelikle şunu belirtmek istiyoruz: Sitemizde yer alan ürünleri tanıyoruz, biliyoruz ve ne yaptığımızın farkındayız.  Düzenli olarak kullanılan bir ürünün önemini, bu ürünün kullanımının aksatılmaması gerektiğini ve bu noktada ilgili ürünün en kısa zürede elinize ulaşması gerektiğini biliyoruz. Ürünün içeriğini, ürünün üreticisini, ürünün taşınma koşullarını biliyoruz. Müşterimizin aciliyetini, isteklerini ve beklentilerini biliyoruz. Müşterilerimizi prosedürlerle uğraştırmadan ürünlere kolay ulaşmalarını ve kolay bir şekilde iade etmelerini sağlamaya çalışıyoruz. 

Hafta için hergün 09.00 - 18.00 Cumartesi 09.00 - 15.00 arasında tüm sorularınız ve istekleriniz için bizi arayabilirsiniz.

 0 (212) 534 37 77 - 532 13 25 - 532 13 26

 0 (533) 405 93 91 

 info@ellavitamin.com

 

* Bilmediğimiz her hangi bir ürün için müşterinin talebi doğrultusunda ürün araştırması da yapıyoruz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN LÜTFEN DEVAM EDİNİZ.»

Alışverişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

1-) Nasıl alışveriş yapabilirim?

2-) Satın aldığım ürün ne zaman elime ulaşır?

Satın aldığınız ürünlerin büyük çoğunluğu aynı gün kargoya verilir.

3-) Ellavitamin.com sitesi güvenilir mi?

Ellavitamin.com sitesinde miadı geçmiş, ambalajı bozuk ürün satışı yapılmamaktadır. Bu konuda özellikle hassasiyet gösterilmektedir. Son kullanım tarihine 6 ay kalmış ürünler için bile müşteri aranıp onayı alındıktan sonra kargo gönderimi yapılmaktadır. Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde sistemimizde hiç bir şekilde kredi kartı bilgisi kaydı yapılmamaktadır.

4-) Özel koşullarda taşınması gereken ürünler için gereken şartlar sağlanıyor mu?

Özellikle bazı probiyotik ve enzim içerikli ürünler soğuk zincirde taşınması gerekmektedir. Bu ürünlerin ürün detayında müşterilerimize konu ile ilgili uyarılar yapılmaktadır. Bu ürünlerin soğuk zinciri bozulmadan müşteriye ulaşması için tüm tedbirler alınmaktadır. İlgili ürünler ısıya dirençli özel köpüklü kolilerde ve buz kalıplarıyla paketlenmektedir. Bu konuda Cuma günü saat 18.00 den sonra ve Cumartesi günleri verilen siparişler takip eden Pazartesi günü kargoya verilmektedir (Pazar günleri kargo firmaları teslimat yapmamaktadır).

5-) Ellavitamin.com sitesindeki ürünlerin fiyatları uygun mu?

Bilindiği üzere Takviye Edici Gıdaların, Vitaminlerin, Dermokozmetik/Kozmetik ve birçok ürünün PSF' leri* üretici/ithalatçı firması tarafından belirlenmektedir (Ürünün üzerinde yazılı olsun/olmasın). Bu noktada ürünün fiyatını gerçek PSF' den* yüksek yazıp yüksek iskonto yapıyormuş gibi gözükenlerden farklıyız. Bizim fiyatlarımız ürünün üretici/ithalatçı firma tarafından belirlenen PSF' leridir*. Gerçek PSF* üzerinden iskonto yapılmaktadır. 

PSF: Perakende Satış Fiyatı

6-) Ellavitamin.com sitesindeki ödeme seçenekleri nedir?

Ellavitamin.com müşterilerine KREDİ KARTI, HAVALE/EFT, KAPIDA ÖDEME NAKİT ve KAPIDA ÖDEME KREDİ KARTI ödeme seçenekleriyle hizmet etmektedir. Bu ödeme kolaylığını alışveriş işlemleri aşamasında her hangi birini seçebilirsiniz.

7-) Ellavitamin.com sitesindeki ürün detaylarındaki kısaltmalar nelerdir?

Ürün detayında geçen kısaltmalar

Mevzuat Kısmı:

TEG: Takviye Edici Gıda

KOZ: Kozmetik

MED: Medikal

GID: Gıda

Menşei Kısmı:

TR: Türkiye

USA: Amerika

ve diğer ülkelerin kısaltmaları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.